شرکت آسمان فیتنس: تولید کننده دستگاه های بدنسازی، باشگاهی و TRX
آسمان فیتنس
شرکت آسمان فیتنس: تولید کننده دستگاه های بدنسازی، باشگاهی و TRX
10 برند برتر دستگاه بدنسازی ایرانی و خارجی در سال 97

10 برند برتر دستگاه بدنسازی ایرانی و خارجی در سال 97

توسط reza | تاریخ انتشار: - تاریخ آخرین بروز رسانی: | دسته بندی نشده | 0 دیدگاه
بهترین برند دستگاه بدنسازی را در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم و 10 برند برتر در شاخه دستگاه بدنسازی در سال 1397 را به چالش خواهیم کشید تا شما عزیران با ویژگی، کاستی و برتری های تجهیزات بدنسازی ساخت این شرکت ها به طور کامل آشنا شوید . بروزرسانی در تاریخ 1398/11/10 نکته قابل توجه این است که ما هر هفته دو برند را بررسی خواهیم کرد و اینکه پس تکمیل مقاله به طور ماهانه این پست بروز رسانی می شود تا شما عزیزان بتوانید از این طریق برند مورد نظر خود را انتخاب کنید .
این مقایسه کاملا بی طرفانه صورت خواهد گرفت و بدون هیچ تعارفی نقاط ضعف و قوت آنها را خواهیم گفت .
با آسمان فیتنس همراه باشید .  

1- تکنوجیم ایتالیا

دستگاه بدنسازی - تکنوجیم Technogym تکنوجیم خرید تجهیزات بدنسازی تکنو جیم دستگاه های بدنسازی تکنو جیم در حال حاضر رتبه نخست را در جهان در حوزه ی وسایل باشگاهی دارد . بهترین باشگاه های جهان در حوزه های مختلف مانند فوتبال، بستکبال، والیبال و ... تجهیزات ورزشی مورد نیاز خود را از بیشتر از تکنو جیم تهیه می کنند. از این رو بهترین گزینه برای خرید تجهیزات بدنسازی در دنیا است . تکنو جیم توانسته است 5 مرتبه تامین کننده رسمی تجهیزات ورزشی بازی های المپیک نیز باشد ، به جرات می توان گفت با ذکر این مورد جایگاه اول بهترین برند تجهیزات باشگاهی در خورد شرکت تکنو جیم است . درباره ی تکنو جیم بیشتر بخوانید . تکنوجیم بهترین تولیدکننده تجهیزات بدنسازی در دنیا مزایا برند تکنو جیم  کیفیت و دوام بالا طراحی فوق العاده پشتیبانی عالی استقاده از تجهیزات باشگاهی تکنو جیم توسط باشگاه های معروف دنیا زیبایی دستگاه های تکنو جیم کنترل شده از هر نظر به طوری که به بدن انسان آسیب نزند در صورت قدرت خرید بهترین گزنه است .   معایت برند تکنو جیم  قیمت بالا تنها یک نمایندگی رسمی در ایران دارد. بودن دستگاه های تقلبی با نام این برند (که برای خریدار کار را سخت می کند)  

2- ناتیلوس آمریکا

 

دستگاه بدنسازی - ناتیلوس امریکا

  شرکت ناتیلوس آمریکا توسط آرتور جونز بنیان گذاری کرد همچنین اولین نفری بود که دستگاه بدنسازی را اختراع کرد. ابتدایی ترین دستگاه بدنسازی ای آرتور جوئر ارائه نمود دستگاهی با نام BLUE MONSTER بود که ترکیبی از چهار ایستگاه بود که عبارت اند از : پلاور، لت سرشانه پشت، پارویی و لت پشت بازو ، این چهار ایستگاه یک ماشین بدنسازی را تشکیل می دادند.     مزایا برند ناتیلوس آمریکا زیبایی و دوام بالا طراحی فوق العاده   معایت برند ناتیلوس آمریکا بدترین عیب این است که ما تحریم هستیم . قیمت بالا نبود نمایندگی در ایران .  

3- تاف استاف آمریکا Tuff Stuf Fitness

     

4- پیری کر آمریکا Pre Cor

     

5- پالس انگلیس Pulse Group

     

6- ایمپالس

     

7- پاناتا ایتالیا Panatta

     

8- بادی استرانگ چین Body Strong

     

9- ام بی اچ چین MBH

     

10- دی اچ زد چین DHZ

ارسال دیدگاه برای این مطلب

وارد کردن موارد ستاره دار (*) الزامی است.