شرکت آسمان فیتنس: تولید کننده دستگاه های بدنسازی، باشگاهی و TRX
آسمان فیتنس
شرکت آسمان فیتنس: تولید کننده دستگاه های بدنسازی، باشگاهی و TRX
خرید دستگاه بدنسازی از بهترین تولید کننده در ایران

خرید دستگاه بدنسازی از بهترین تولید کننده در ایران

توسط بهزاد شیرازی | تاریخ آخرین بروز رسانی: | دستگاه بدنسازی | 12 دیدگاه

خرید دستگاه بدنسازی از بهترین تولید کننده در ایران - آسمان فیتنس

اینکه آسمان فیتنس می گوید بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی در ایران استیک ادعا نیست چرا که انتخاب تمامی بدنسازان مطرح ایرانی گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس می باشد . پیشنهاد می کنیم  پیج اینستاگرام آسمان فیستن را فالو کنید تا نظرات مشتریان و بدنسازان مطرح ایرانی را مشاهد کنید.

 

بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی : آسمان فیتنس دارای 5 سال گارانتی و 30 سال خدمات پس از فروش می باشد.

چگونه یک شرکت می تواند بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی باشد؟

شرکت های تولید کننده دستگاه بدنسازی در ایران با هم رقابت سنگینی دارند اما موضوع این است که چه کسی بهترین تولید کننده است 

شرکت هایی تنها می توانند  بهترین تولید کننده باشند که مصرف کننده ها و خریداران عزیز از آن تولید کننده رضایت کامل داشته باشند

بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی-آسمان فیتنس

زمانی بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی محسوب میشوید که پیام های رضایت مندی مطابق عکس فوق دریافت کنید

 

چگونه یک تولید کننده دستگاه بدنسازی می تواند رضایت کامل خریدار را  بدست اورد؟

تولید کننده هایی می توانند دستگاه بدنسازی های با کیفیت تولید کنند که سالها بتواند خریدار از ان استفاده کند 

تولید دستگاه های بدنسازی باید زوایای دقیق داشته باشند و از متریال با کیفیت و استاندارد ساخته شوند

صنعت ساخت دستگاه بدنسازی صنعتی سخت و پیچیده است اما همه ی تولید کننده ها به این قضیه دقت نمی کنند و شروع به تولید دستگاه بدنسازی می کنند

و با خود فکر می کنند که می توان اسم خود را تولید کننده بگذارند

این قضیه باعث می شود افرادی که تازه وارد هستند و در راه ایجاد باشگاه هستند با انتخاب اشتباه دستگاه در شروع کار به مشکل بخورند در شغل خود و باعث ضرر شوند

به همین منظور اسم بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی را بر روی هر تولید کننده ای نمی شود گذاشت 

اما ما در شرکت اسمان فیتنس با تجربه ای که داریم تولید خود را بهترین نحو انجام داده ایم ما نمی خواهیم با تعریف از خود نظر شما را جلب کنیم

شما با یک مقدار تحقیق در مورد تولیدات شرکت اسمان فیتنس به صحت حرف های ما میرسید

تولیدات شرکت اسمان فیتنس با کیفیتی که دارد نظرات مثبتی را از مصرف کننده های خود دریافت کرده است 

بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی آسمان فیتنس

نمونه باشگاه تجهیز شده توسط آسمان فیتنس

در ویدیو زیر می توانید ویدیو ای از باشگاه تجهیز شده به دست آسمان فیتنس تولید کننده دستگاه بدنسازی را مشاهده کنید. لازم به توضیح است که شرکت آسمان فیتنس از تولید کننده دستگاههای بدنسازی ایرانی یا یکی از شرکتهای تولید کننده وسایل بدنسازی می باشد. 

دستگاه بدنسازی - آسمان فیتنس - تولید کننده برتر کشور

لازم به توضیح است که شرکت آسمان فیتنس تولید کننده دستگاه بدنسازی خانگی نیز می باشد، پیشنهاد می کنم برای مشاهده آخرین محصولات و لیست قیمت  آسمان فیتنس تولید کننده دستگاه بدنسازی خانگی به صفحه دستگاه بدنسازی خانگی مراجعه کنید ویا به شماره های درج شده در سایت پیام بدهید .

 

آسمان فیتنس در بدترین شرایط اقتصادی و تحریم و حتی با وجود همه گیری بیماری کرونا  ذره ای از کیفیت دستگاه های بدنسازی خود کم نکرده است و با دید باز و امید به آینده دستگاه های جدیدتر و با کیفیت روز دنیا ارائه کرده است.

شرکت آسمان فیتنس (Sky Fitness) تولید کننده دستگاه بدنسازی در کرج و تهران است و به لطف خداوند توانسته است چندین سال متمادی رضایت ۹۸٪ مشتریان خود را بدست آورد. نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از هموطنان این طرز فکر را دارند که تجهیزات باشگاهی ایرانی خوب نیست و دامنه حرکتی، کیفیت و متریال ضعیفی دارد، پیشنهاد می کنیم برای یک بار از نمایشگاه گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس بازدید کنید.

حضور گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس در نمایشگاه های بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی و استقبال مشتریان از تجهیزات بدنسازی و ورزشی نشان اثبات این گفته می باشد .

دوستان عزیز برای اشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلگرام و واتساپ  09127464157 -  بهزاد شیرازی تماس حاصل فرمایید .

دفتر فروش 02165583820

https://www.instagram.com/asemanfitness1

همچنین برای دریافت فیلم های گرفته شده از دستگاه بدنسازی و باشگاه های تجهیز شده به  و ID تلگرام  ما به آدرس https://t.me/Fitness_aseman  پیام بدهید تا از مشاوره ما بهره مند شوید .

 

بهترین سازنده دستگاه بدنسازی مدرن و حرفه ای

برترین تولید کننده دستگاه بدنسازی کشور ایران از لحاظ استحکام و کارایی و زیبایی با توجه به آرای ورزشکاران حرفه ای گروه ورزشی آسمان را انتخاب کرده اند. گروه ورزشی آسمان با کادر مهندسین ای که در اختیار دارد توانسته برترین تولید کننده دستگاه بدنسازی در سال 98را به خود اختصاص دهد.

شرکت آسمان فیتنس نهایت تلاش خود را در زمینه ورزش و پرورش انجام به کار برده است تا بتواند در جامعه با تبلیغ ورزش جوانان را سوق به سوی سلامت روح و بدن دهد.

آسمان فیتنس توانسته است تاکنون تعداد 800 باشگاه دولتی و شخصی را تجهیز کند ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باشگاه زیر با محصولات آسمان تجهیز شده است .

 

دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل BMW

 

جلو پا مدل bmw- آسمان فیتنس

بهترین تولید کننده دستگاه بدنسازی در ایران

وجه تمایز دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل BMW در این است که دامنه حرکتی بسیار عالی و بی نقصی دارد به طوری که بیشترین فشار را برای عضله هدف می آورد. این دستگاه از نظر کیفیت، به جرات از نمونه های خارجی بالاتر است. نمایشگاه آسمان فیتنس برای تست تمام دستگاه ها همه روزه به روی تمام خریداران و علاقه مندان باز است.

متریال استفاده شده در این دستگاه از با کیفیت ترین متریال ها است، پشتی و صندلی این دستگاه از چرم و فوم بسیار مرغوب ساخته شده است. در صورت سفارش این دستگاه امکان رنگ آمیزی رنگ دلخواه مشتریان موجود است.

دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW

قفسه فلای مدل bmw - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW یک دستگاه بدنسازی دو کاره است که هم می توان با آن قفسه سینه را انجام داد و هم فلای معکوس را می توانید با آن تمرین کنید. همانطور که می دانید اکثر قفسه دستگاه ها قابلیت انجام یک حرکت را دارند، با خرید دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW ،به نوعی دو دستگاه خواهید داشت. دامنه حرکتی قفسه فلای بی نقص است، فشار دقیقا روی عضلات سینه وارد می شود و به هیچ وجه فشار روی مفصل شانه نیست.

ضعیفی که بیشتر دستگاه های قفسه سینه دارند در این است که مفصل شانه در زمان انجام حرکت به شدت تحت فشار است و دلیل این امر دامنه حرکتی اشتباه و نقص در زاویه دستگاه می باشد. کافی است یکبار با این دستگاه بدنسازی تمرین کنید تا متوجه کیفیت فوق العاده آن شوید.

دستگاه بدنسازی مدل هویست 

دستگاه های بدنسازی مدل هویست با استفاده از مهندسی معکوس در گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس تولید شده است . این سری از دستگاه های بدنسازی در عین زیبایی و شکیل بودن از زاویه سازی فوق العاده ای برخوردار است ، در نتیجه با ایجاد فشار مناسب به بخش مربوطه سبب افزایش کیفیت تمرینی ورزشکار می شود . یکی دیگر از مزیت های این مدل از دستگاه های بدنسازی تولید شده در شرکت آسمان فیتنس با طراحی فوق العاده آن به گونه است که برای مکان هایی با محدودیت مکان بسیار مناسب و کارآمد است . همین مورد سبب شده که بسیاری از باشگاه داران که با مشکل محدودیت مکان در تجهیز باشگاه خود هستند از دستگاه های بدنسازی هویست استفاده کنند .

دستگاه بدنسازی پشت پا خوابیده سیمکش مدل هویست

دستگاه بدنسازی پشت پا سیمکش - مدل هویست - آسمان فیتنس

گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس همیشه با در نظر داشتن جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در ساخت تولید تجهیزات بدنسازی توانسته دستگاه بدنسازی پشت پا سیمکش را تولید نماید این دستگاه با ظاهری متفاوت نسب به سایر تجهیزات بدنسازی سیمکش بسیار زیبا و شکیل است . هم چنین به علت طرح متفاوت آن در فضاهایی با کمبود مکان مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه بدنسازی سرینی سیمکش مدل هویست

دستگاه بدنسازی سرینی سیمکش  مدل هویست - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی سرینی سیمکش مدل هویست که توسط گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس مهندسی معکوس شده است را در تصویر می بینید . فشار ایجاد شده توسط این دستگاه به گونه ای است که تمام عضلات مربوطه را درگیر می کند . طراحی خاص این سری از دستگاه های بدنسازی برای مکان هایی با محدودیت فضا تولید شده است . دستگاه سرینی سیمکش هویست مناسب باشگاه های بدنسازی بانوان و آقایان می باشد .

دستگاه بدنسازی قایقی روئینگ سیمکش مدل هویست

دستگاه بدنسازی قایقی روئینگ سیمکش مدل هویست - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی که در تصویر فوق مشاهده می کنید با توجه به جدید ترین فناوری های روز دنیا تولید و پرداخته شده است .دستگاه قایقی روئینگ مدل هویست تولید شده در گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس با زاویه سازی دقیق توانسته است بهترین عملکرد را در بین محصولات رقیب کسب کند .

دستگاه بدنسازی داخل خارج پا دوکاره سیمکش مدل هویست

داخل خارج پا دو کاره سیمکش- مدل هویست - آسمان فیتنس

دستگاه داخل پا خارج پا دو کاره سیمکش دستگاه تولید شده توسط گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس می باشد که تحت بالاترین استاندارد های بیو مکانیکی وبراساس مطالعات دقیق آناتومی هر عضله وحرکت آن در هر تمرین طراحی شده است. که دامنه گسترده ایی از تمرینات نرم وتصاعدی را به حرکت طبیعی ،دقیق وروان بوجود می آورد. 

دستگاه بدنسازی پرس  سینه سیمکش

پرس سینه سیمکش

یکی از تولیدات پر طرفدار تولید کننده های برتر دستگاه های بدنسازی آسمان فیتنس دستگاه بدنسازی پرس سینه بوده است که به دلیل استقبال و تقاضای مشتریان محترم این سبک از دستگاه بدنسازی پرس سینه سیمکش  با زاویه سازی دقیق و استفاده از تکنولوژی خم به صورت کاملا پیشرفته عرضه بازار گردیده است . دستگاه بدنسازی  پرس سینه سیمکش علاوه بر ظاهری زیبا و قابل توجهی که دارد با کیفیت بالا و زاویه سازی دقیق توسط تولید کننده های برتر, مطابق با آناتومی بدن برای بدنسازان تولید شده است تا بدون آسیب زدن به مفاصل, عضلات سینه را درگیر کند .

دستگاه بدنسازی پشت پا خوابیده مدل تکنو جیم

پشت پا خوابیده - آسمان فیتنس

در مورد دستگاه بدنسازی پشت پا در یک کلام باید بگوییم بهترین دامنه حرکتی را بین تمام دستگاه هایی که تا امروز با آنها تمرین کرده اید را دارد، ما تمام مشتریانی که قصد خرید دستگاه پشت پا را دارند دعوت می کنیم به نمایشگاه گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس تشریف آورد و با این دستگاه تمرین کنند. مطمعننا خودتان متوجه تمایز این دستگاه با نمونه های دیگر خواهید شد.

تشک های این دستگاه از فوم بسیار عالی و روکش چرم ساخته شده است، این دستگاه ۱۰۰ کیلو وزنه می خورد که از این لحاظ کاملا خیال شما را از اضافه کردن وزنه های دردسر ساز راحت می کند. قرقره ها و کابل به کار رفته در این دستگاه بسیار عالی و مقاوم است.

ایرادی که دیگر نمونه های پشت پا دارند در این است که کابل از قرقره خارج می شود که این باعث آسیب دیدگی وزشکار حین تمرین می شود، ما این مشکل را با سفارش قرقره های جدید که لبه بزرگتری دارند رفع کرده ایم.

نکته بسیار مهم این است که با دستگاه پشت پا، ساخت آسمان فیتنس می توانید پشت پا ایستاده را نیز انجام دهید، اگر مشاهده کرده باشید اغلب این دستگاه ها ( پشت پا ) فاقد این مزیت هستند.

رنگ دستگاه به سفارش مشتریان عزیز قابل تغییر است. اگر باشگاه شما رنگ بندی خاصی دارد ما در آسمان فیتنس می توانیم رنگ دستگاهی که از ما خرید کرده اید را به سلیقه شما تغییر دهیم.

جهت خرید تجهیزات بدنسازی و مشاوره خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس شرکت : 02165583820

شماره فکس : 02165946293 

ارتباط از طریق واتساپ- بهزاد شیرازی 09127464157

گروه ورزشی آسمان فیتنس را در صفحه رسمی اینستاگرام به آیدی asemanfitness1@ دنبال کنید .

 

دستگاه بدنسازی داخل پاسیمکش دو کاره (خیاطه)

 

بهترین تولید کننده داخل پا دوکاره - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی داخل پا دو کاره سیمکش- آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی داخل پا سیمکش2کاره - آسمان فیتنس

همانطور که می دانید عضله پا در مسابقات نمره بالایی دارد. به همین دلیل باید عضلات پا خیلی تکمیل، حجیم و کات باشند. دستگاه بدنسازی داخل پا ( خیاطه ) عضلات داخلی پا را می سازد. دامنه حرکتی این دستگاه فوق العاده است، در هنگام انجام حرکت فشار دقیقا به عضله مدنظر وارد می شود.

به جرات می توان گفت دستگاه بدنسازی داخل پاسیمکش دو کاره از حساس ترین دستگاه ها در ساخت است. به دلیل داشتن جزئیات زیاد این دستگاه زمان طولانی تری را صرف ساختن این دستگاه می شود.

زاویه های این دستگاه بسیار حساس است، در صورتی که اشتباهی پیش بیاید ممکن است فشار به مفصل لگن وارد شود تا به داخل پا. در صورتی که افراد مبتدی با دستگاهی خراب که زاویه مناسب ندارد کار کنند به مرور باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر خواهد شد.

این دستگاه تا ۸۰ کیلو گرم وزنه می خورد که به سفارش مشتری می توان آن را افزایش داد. همچنین رنگ دستگاه به سفارش مشتری قابل تغییر است.

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس کمکدار

دستگاه بارفیکس سیمکش- آسمان فیتنس

بارفیکس یکی از سوپر حرکت ها میباشد که به شکل مطلوبی تناسب اندام شما را تضمین می کند. پرهیز از انجام حرکت بارفیکس در برنامه هفتگی باعث میشود بدن به صورت نامتعادل پرورش یابد. پاداش انجام تمرینات بارفیکس شامل یک بدن V شکل -شانه های پهن و کمر باریک است.

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس کمکدار مناسب برای باشگاه هایی است که خانم هم در آنها تمرین می کنند، به این دلیل که برخی از خانم ها دستان ضعیفی دارند و با رفیکس کمک دار به آنها کمک می کند تا بتوانند حرکت بارفیکس را به درستی و تا انتها انجام دهند.

نکته ای که لازم به ذکر، نبایستی خیلی هم از دستگاه بارفیکس کمک دار استفاده کرد به این دلیل که شخص به کمک گرفتن عادت می کند و دیگر تلاشی برای تقویت دست های خود نمی کند.

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس کمکدار دارای دامنه حرکتی بسیار عالی است و فشار حداکثری را به عضلات زیر بغل می دهد.

دستگاه بدنسازی پرس پا آسمان فیتنس

 

                     دستگاه بدنسازی پرس پا -آسمان فیتنس

 دستگاه بدنسازی پرس پا  - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی پرس پا آسمان فیتنس از پر فروش ترین محصولات ما بوده است، در ساخت این دستگاه از متریال های با کیفیت و درجه یک استفاده شده است.

اکثر دستگاه های پرس پا دامنه حرکتی اشتباهی دارند و بیشتر باعث آسیب دیدن زانو ها و مفصل لگن می شوند اما در دستگاه پرس پا آسمان فیتنس فشار حداکثری به عضلات پا وارد می شود و کوچکترین فشاری به مفاصل پا وارد نمی شود.

زاویه های این دستگاه بسیار دقیق و کارشناسی شده است و ریل استفاده شده در این دستگاه بسیار استاندارد می باشد به طوری که پس از چند سال استفاده نیز کوچکترین کندی و گیر کردن در دستگاه مشاهده نمی شود.

تمام سعی ما بر این است که با کیفیت ترین دستگاه را ارائه کنیم.

* رنگ بدنه دستگاه به درخواست مشتری قابل تغییر می باشد.

دستگاه بدنسازی هاگ اسکات آسمان فیتنس، یک دستگاه بسیار حرفه ای می باشد. این دستگاه خم درست و زاویه بسیار استانداردی دارد و از نمونه خارجی ( تکنو جیم ) ساخته شده است و می توان گفت این دستگاه high کپی است اما کوچکترین تفاوتی با نمونه اصلی آن ندارد.

در نمایشگاه های گذشته همیشه این دستگاه مورد توجه بازدید کنندگان بوده است .

 

دستگاه بدنسازی سرشانه سیمکش

 

دستگاه بدنسازی سرشانه  سیمکش - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی پرس سینه یتسی سیم کش

دستگاه بدنسازی پرس سینه یتسی سیمکش - آسمان فیتنس

 

سر شانه سیم کش- آسمان فیتنس

پرس سینه یتسی سیم کش را می توان از جمله دستگاه های منحصر به فرد و خاص دانست زیرا این دستگاه باید با دقت و مهندسی خاصی ساخته شود تا هم عضلات مورد نظر را در گیر کند و هم از صدمه دیدن به مفاصل جلوگیری کند .

اغلب مشتریان ما دستگاه های خانگی و چندکاره می خواهند و این اشتباه بزرگی است زیرا این دستگاه ها باعث این می شود که مفاصل شما آسیب ببیند.

دستگاه بدنسازی مدرن پرس پا OPS

 

پرس پا ops- پرس پا چکشی - آسمان فیتنس

دستگاه بدنسازی پرس ops- آسمان فیتنس

 

 دستگاه بدنسازی پرس پا عمود 

دستگاه-بدنسازی-پرس-پا-عمود

حرکت پرس پا با دستگاه بدنسازی پرس پا عمود یکی از معددود حرکاتی است که به صورت همزمان عضلات جلوی پا ,پشت پا و باسن را تحت فشار قرار میدهد .دستگاه بدنسازی پرس پا عمود با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی خم و زاویه سازی دقیق متناسب با آناتومی بدن در بهترین کیفیت زیر نظر تولید کننده های برتر آسمان فیتنس تولید شده و آماده تحویل به مشتریان است . 

توجه دقیق تولیدکننده های برتر آسمان فیتنس در زاویه سازی دستگاه بدنسازی پرس پا عمود موجب شده تا در حین استفاده از دستگاه بدنسازی پرس پا عمود و تمرین بر روی عضلات ,آسیبی به مفاصل وارد نشود که خود این مسئله دلیل تمایز محصولات شرکت آسمان فیتنس با رقیبان در این عرصه است .

 

میز حرفه ای پرس زیر سینه

میز زیر سینه پرس - آسمان فیتنس

عضلات درگیر در حرکت جلو پا با دستگاه بدنسازی جلو پا می باشد، مشکلی که در اکثر دستگاه های جلو پا وجود دارد زاویه بد دستگاه می باشد که باعث می شود فشار روی مفصل زانو وارد شود. طی بررسی هایی که تیم آسمان فیتنس بر روی دستگاه های جلو پا ساخت دیگر شرکت های ایرانی داشته است مشاهده کردیم به علت خم غلط دستگاه زانوی فردی که با دستگاه تمرین می کند آسیب می بیند.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید تجهیزات باشگاهی حتما با دستگاه های بدنسازی شرکت مدنظر تمرین کنید.

عضلات اصلی در حرکت جلو پا عضله چهار سر ران (عضله راست رانی٬ عضله پهن بیرونی٬ عضله پهن درونی٬ عضله پهن میانی) و دیگر عضلات درگیر عضله درشت نی پیشین می باشد.

فروش تجهیزات ورزشی بدنسازی  گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس تولید کننده تجهیزات باشگاهی حرفه ای در سال ۱۳۸۰ با هدف ساخت محصولات ورزشـی تاسیس گردید و با تدابیر مدیریتـی و با توجه به نیاز کشور ساخت لوازم و تجهیزات بدنسازی و فیزیوتراپـی را آعاز نمود و در این راه خدمات بسیار ارزشمندی به جامعه ورزشـی و پزشکـی کشور ارئه نموده است .

گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس افتخار دارد با ارائه تجهیزات به بیش از 1400 باشگاه  ورزشـی دولتـی و خصوصـی ثابت نماید که کیفیت اتفاقی نیست . اکنون به مدد تجربه و استفاده از تکنولوژی های نوین و استانداردهای روز دنیا فعالیت خود را آغاز نموده و گام های بلندی را در جهت رقابت با محصولات مشابه خارجی برداشته است . کادر طراحی گروه صنعتی ورزشی آسمان فیتنس جهت قطع وابستگـی و حمایت از تولید کننده های داخلی و ایجاد اشتغال در کشور سعی دارد کلیه تولیدات خود از مواد اولیه ساخت داخل استفاده کند .

 

لوگو گروه ورزشی صنعتی آسمان فیتنس

جهت خرید تجهیزات بدنسازی و مشاوره خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس شرکت : 02165583820

شماره فکس : 02165946293 

ارتباط از طریق واتساپ- بهزاد شیرازی 09127464157

گروه ورزشی آسمان فیتنس را در صفحه رسمی اینستاگرام به آیدی asemanfitness1@ دنبال کنید .

پیروز و سلامت باشید:)

ارسال دیدگاه برای این مطلب

وارد کردن موارد ستاره دار (*) الزامی است.